Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Karrier / álláslehetőség

A Budapest XI. kerület Törökbálinti út 2. szám alatti szerelvényüzletünkbe az alábbi pozícióra keresünk kollégát:

- ÉRTÉKESÍTŐ (bolti eladó) víz-, gáz-, fűtésszerelési profilú szerelvényüzletbe

feladatai: vevők kiszolgálása, érdeklődők tájékoztatása, beérkező áruk átvétele, raktározási feladatok elvégzése (3 fő közös feladata).

elvárások: épületgépészeti anyagismeret (végzettség vagy gyakorlat által megszerzett anyagismeret is megfelelő), előnyök: számítógép felhasználói alapszintű gyakorlat, "B" kategóriás jogosítvány.

munkaidő: hétfőtől-péntekig reggel 7 órától délután 5 óráig (9 óra munkavégzés + 1 óra pihenőidők).

szabadság: vonatkozó jogszabályok szerint,

bérezés: megegyezés szerint (szakmai felkészültségtől, önálló munkavégzésre alkalmasságtól és készségtől függően)

munkavégzés helyszíne: fűtött/temperált üzlethelység, a szükséges és elvárható szociális helységekkel: minikonyha mikrosütővel, főzőlapokkal, hűtővel, valamint WC/mosdóhelység zuhanyzóval. Belső raktár: fűtött, külső raktár: fedett, fűtetlen. A külső raktárban max. néhány perces árukiadás történik.

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.